0 Produkty

Produkty(0)

0-Produkty
Opodatkować 0.00
Sumaryczny 0.00
Dell 10GBASE-SR PowerConnect 407-10356 Kompatybilny SFP + Transceiver 850nm 300 m DOM

Dell 10GBASE-SR PowerConnect 407-10356 Kompatybilny SFP + Transceiver 850nm 300 m DOM

€ 14.87
Istniejący

Tanie: Dell 10GBASE SR PowerConnect 407 10356 Kompatybilny SFP + Transceiver 850nm 300 m DOM, kup wysokiej jakości Fiber Optic Equipments bezpośrednio od dostawców z Chin: Dell 10GBASE-SR PowerConnect 407-10356 Kompatybilny SFP + Transceiver 850nm 300 m DOM

Figurka produktu

Dell 10 GBASE-SR Power Connect 407-10356 Kompatybilny SFP + Transceiver (MMF, 850nm, 300 m, LC, DOM) Szczegóły produktu Dell Oryginalna 407-10356 Nazwa LODFIBER sprzedawcaformularz Typu SFP +Max Szybkość Transmisji Danych 10.3125 Gbpsdługość fali 850nm Max Kabel Odległość * 300 m nad MMF OM3interfejs LC duplex Elementów optycznych VCSEL 850nm Typ kabla MMFDOM Wsparcie Tak Moc TX-7.3 ~-1d Bm<-11.1d Bm Czułość odbiornikagospodarczy Zakres Temperatur od 0 do 70 ° C (32 do 158 ° F) Zharmonizowane HTS-Kod 8517706000 Certyfikat jakości jakość i standardy są podstawą z LODFIBER. naszym celem jest dostarczanie klientom wyjątkową, standardy zgodny z produktów i usług. verifications LODFIBER przeszedł wiele systemu jakości, jak CE, Ro HS, FCC, założona międzynarodowo standaryzowany system zapewnienia jakości i znormalizowane zarządzanie i kontroli ściśle realizowany w trakcie projektowania, rozwoju, produkcji, instalacja i usługi. proszę Zwrócić Uwagę : Instalacji osobę trzecią transceiver nie nieważne twojego sprzętu sieciowego gwarancji. producenci sprzętu sieciowego wszystkie mają wytyczne informujący, że gwarancji wsparcia na ich produkty nie zostaną naruszone. dożywotnia Gwarancja wszystkie produkty w LODFIBER światłowodowe są w pełni uzasadnione przed wad materiałowych i produkcyjnych z dożywotnią gwarancją. to gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez przypadek, niewłaściwej pielęgnacji, niewłaściwego użytkowania, zaniedbania, normalnego zużycia, lub naturalny podział kolorów i materiałów ponad przedłużony czas i używać. opakowanie i Etykietowania ten łatwy w obsłudze i dobrze chronione pakiet został oznaczony i oznaczone transceiver do domyślnie LODFIBER standardów. dostosowane etykiety lub pakietu rozwiązania są dostępne na życzenie. OEM i Obyczajów Partnering z różnych producentów światowej klasy OEM od ponad 8 lat, LODFIBER jest w stanie zapewnić dostosowane wysokiej jakości i opłacalne rozwiązania dla wszystkich potrzeb i specyfikacji, w tym konstrukcji optycznej, konstrukcja mechaniczna, Printed Circuit Board (PCB) układ i elektryczne projekt, oprogramowanie i projektowania oprogramowania, zintegrowany zespół, specyficzne etykiety, etc. With rosnących sprzedaży i korzystne opinie klientów, LODFIBER został rozwijającej się szybko staje się na całym świecie i jest wiodącym dostawcą w branży komunikacji optycznej. jeśli są państwo zainteresowani naszymi produktami, prosimy o kontakt z nami w przesyłka LODFIBER można wysyłać przez Fed Ex, DHL, UPS, TNT, EMS lub klienta-ułożone przewoźnika.

Dane produktu

Nazwa marki:
LODFIBER
Numer modelu:
407-10356

Więcej produktów w kategorii