0 Produkty

Produkty(0)

0-Produkty
Opodatkować 0.00
Sumaryczny 0.00
Dell 10GBASE-LRM PowerConnect 407-10459 Kompatybilny SFP + Transceiver 1310nm 220 m DOM

Dell 10GBASE-LRM PowerConnect 407-10459 Kompatybilny SFP + Transceiver 1310nm 220 m DOM

€ 33.04
Istniejący

Tanie: Dell 10GBASE LRM PowerConnect 407 10459 Kompatybilny SFP + Transceiver 1310nm 220 m DOM, kup wysokiej jakości Fiber Optic Equipments bezpośrednio od dostawców z Chin: Dell 10GBASE-LRM PowerConnect 407-10459 Kompatybilny SFP + Transceiver 1310nm 220 m DOM

Figurka produktu

Dell 10 GBASE-LRM Power Connect 407-10459 Kompatybilny SFP + Transceiver (MMF/SMF, 1310nm, 220 m/300 m, LC, DOM) Szczegóły produktu Dell Oryginalna 407-10459 Nazwa LODFIBER sprzedawcaformularz Typu SFP +Max Szybkość Transmisji Danych 10.3125 Gbpsdługość fali 1310nm Max Kabel Odległość * 220 m @ MMF/300 m @ SMFinterfejs LC duplex Elementy optyczne 1310nm FPTyp kabla MMF/SMFDOM Wsparcie Tak Moc TX-6.5 ~ 0.5d Bm<-8.4d Bm Czułość odbiornikagospodarczy Zakres Temperatur od 0 do 70 ° C (32 do 158 ° F) Zharmonizowane HTS-Kod 8517706000 Certyfikat jakości jakość i standardy są podstawą z LODFIBER. naszym celem jest dostarczanie klientom wyjątkową, standardy zgodny z produktów i usług. verifications LODFIBER przeszedł wiele systemu jakości, jak CE, Ro HS, FCC, założona międzynarodowo standaryzowany system zapewnienia jakości i znormalizowane zarządzanie i kontroli ściśle realizowany w trakcie projektowania, rozwoju, produkcji, instalacja i usługi. proszę Zwrócić Uwagę : Instalacji osobę trzecią transceiver nie nieważne twojego sprzętu sieciowego gwarancji. producenci sprzętu sieciowego wszystkie mają wytyczne informujący, że gwarancji wsparcia na ich produkty nie zostaną naruszone. dożywotnia Gwarancja wszystkie produkty w LODFIBER światłowodowe są w pełni uzasadnione przed wad materiałowych i produkcyjnych z dożywotnią gwarancją. to gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez przypadek, niewłaściwej pielęgnacji, niewłaściwego użytkowania, zaniedbania, normalnego zużycia, lub naturalny podział kolorów i materiałów ponad przedłużony czas i używać. opakowanie i Etykietowania ten łatwy w obsłudze i dobrze chronione pakiet został oznaczony i oznaczone transceiver do domyślnie LODFIBER standardów. dostosowane etykiety lub pakietu rozwiązania są dostępne na życzenie. OEM i Obyczajów Partnering z różnych producentów światowej klasy OEM od ponad 8 lat, LODFIBER jest w stanie zapewnić dostosowane wysokiej jakości i opłacalne rozwiązania dla wszystkich potrzeb i specyfikacji, w tym konstrukcji optycznej, konstrukcja mechaniczna, Printed Circuit Board (PCB) układ i elektryczne projekt, oprogramowanie i projektowania oprogramowania, zintegrowany zespół, specyficzne etykiety, etc. With rosnących sprzedaży i korzystne opinie klientów, LODFIBER został rozwijającej się szybko staje się na całym świecie i jest wiodącym dostawcą w branży komunikacji optycznej. jeśli są państwo zainteresowani naszymi produktami, prosimy o kontakt z nami w przesyłka LODFIBER można wysyłać przez Fed Ex, DHL, UPS, TNT, EMS lub klienta-ułożone przewoźnika.

Dane produktu

Nazwa marki:
LODFIBER
Numer modelu:
407-10459

Więcej produktów w kategorii